Start


O nas

ARMI Deweloper – profesjonalna firma budowlana z Gdańska


Marzysz o nowoczesnym domu jednorodzinnym położonym w Trójmieście? Czujesz, że nadszedł już czas na zamieszkanie we własnych, komfortowych czterech kątach, w których Twoja rodzina będzie czuła się bezpiecznie? Na pewno zastanawiasz jak znaleźć zaufanego dewelopera. Wiedz, że nie musisz już dłużej szukać. ARMI Deweloper to profesjonalna firma budowlana mieszcząca się w Gdańsku, która od 25 lat działa w tej dynamicznie rozwijającej się branży. W ciągu tego czasu wykonaliśmy ponad 200 domów na zamówienie oraz 3 osiedla deweloperskie domów. Zyskaliśmy setki Klientów zadowolonych z naszych usług, co potwierdzają liczne referencje.


Zbudujemy dom dla Twojej rodziny w Trójmieście


Budowa domu to złożony proces, a także pewnego rodzaju wyzwanie dla naszych Klientów, które często wiąże się ze stresem. Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną, mającą na koncie wiele realizacji w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, w związku z tym możemy zagwarantować, że każde zlecenie traktujemy priorytetowo i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby stres ograniczyć do minimum. Oferujemy wykonanie indywidualnego projektu domu jednorodzinnego oraz zbudowanie domu w stanie deweloperskim na zamówienie. Działamy na terenie Trójmiasta, a przez cały etap prac służymy swoją wiedzą, pomocą i fachowym doradztwem. Na wycenę naszych usług poczekasz zaledwie 7 dni.


Jasne warunki współpracy


W odróżnieniu od konkurencji, nasza firma budowlana oferuje jasne i rzetelne warunki współpracy. Oznacza to, że możemy zbudować dla Twojej rodziny piękny i nowoczesny dom na zamówienie w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, który będzie w określonym stanie: surowym otwartym, zamkniętym i deweloperskim. Zapewniamy terminowość oraz wykonanie prac w określonej cenie, zgodnie z projektem i ustaleniami. Warto powierzyć budowę swojego domu w ręce doświadczonej firmy budowlanej. ARMI Deweloper to profesjonalny i solidny partner z Trójmiasta. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!Kontakt

Informacje Adresowe

Zamów darmową wycenę w 7 dni.