Start

Technologia

Budowa domu wykonana przez ARMI Gdańsk opiera się na standardowym murowaniu ceramicznym. Domy jednorodzinne realizowane na bazie tej technologii oprócz funkcji mieszkalnej są świetną lokatą kapitału. Okres eksploatacji budynków przewidziany jest na około 100 lat, natomiast domów drewnianych standardowo na okres pięciokrotnie krótszy (ze względu na degradujący wpływ wilgoci na drewno). Oznacza to,że w przypadku domu murowanego sprzedaż tego domu w stanie deweloperskim lub pod klucz nie stanowi problemu, gdyż przewidziany okres ekspoatacji jest bardzo długi bez zmniejszania jakości. 

Niestety nawet budując swój wymarzony dom trzeba założyć plan awaryjny, zakładający konieczność zmiany miejsca zamieszkania czy to z powodów służbowych czy osobistych. W takiej sytuacji, sprzedaż domu murowanego będzie dużo korzystniejsza niż drewnianego. Zważywszy na wysoką jakość technologii, domy murowane mogą służyć nie tylko Tobie, ale także przyszłym pokoleniom - twoim dzieciom, a nawet wnukom. 

Materiały ceramiczne są wykorzystywane w budownictwie już od setek lat nie tylko ze względu na swoją trwałość ale również na brak ich negatywnego wpływu na organizm człowieka. Standardowo mają one możliwość zarówno pochłaniania wilgoci, a także jej oddawania. Pozwala to latem na powolne odbieranie małej części wilgoci z powietrza gdy wilgoć w powietrzu jest duża oraz na oddawaniu jej w zimie, gdy włączone są systemy ogrzewania wysuszające powietrze. 

W zasadzie każdy materiał stosowany przy budowie domu (w Gdańsku, Gdyni bądź innym miejscu) przez naszą firmę ma swoje uzasadnienie i cechy specjalne, które zdecydowały o jego wyborze. Jeśli jednak wybrałeś inne materiały, które spełniają Twoje kryteria, jesteśmy otwarci na dyskusję i ich implementację.

Zawsze dbamy o to, aby Twój dom na zamówienie wykonany przez ARMI Gdańsk był maksymalnie dopasowany do Ciebie – funkcjonalnie oraz materiałowo.

Szerszy opis materiałów zamieszczono na podstronie nasze standardowe materiałyKontakt

Informacje Adresowe

Armi sp. z o.o.
  •   ul. Szafranowa 35B,
         Gdańsk 80-298
  •   +48 501 781535 - Kazimierz Armiński
  •   +48 501 525096 - Lech Michalczyk
  •   biuro@armi.pl
  •   http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Zamów darmową wycenę w 7 dni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej