Start

Projekty Domów 

Nasza firma budowlana z Trójmiasta dysponuje w pełni profesjonalnym zapleczem projektowo-budowlanym. Naszą przewagą nad zwykłym biurem architektonicznym jest ciągły dostęp do informacji z realizacji projektów, w skład których wchodzą określenie:

 • efektywności zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych (wywiad z klientem po kilku latach od zamieszkania)
 • efektywności zastosowanych rozwiązań materiałowych (zaproponowanie rozwiązań zapewniających wysoką jakość elementów przy rozsądnej cenie)
 • kosztu zastosowanych rozwiązań (dbamy, aby stosowanie elementów wizualnych nie prowiadziło do nadmiernego zwiększenia kosztu budowy)
 • trwałości i solidności (usuwamy rozwiązania wymagające częstych napraw lub objętych niewystraczającą gwarancją)
 • trwałości i dostępności materiałów wysokiej jakości.

W efekcie nasze projekty błyskawicznie zawierają najnowsze technologie pojawiające się na rynku budowlanym, a jednocześnie dobierane są tylko te rozwiązania, które rzeczywiście mają sens funkcjonalny, ekonomiczny, lub wizualny. Dlatego, kiedy budujemy domy w stanie deweloperskim albo pod klucz w Gdańsku, Gdyni i całym Trójmieście, są one wysokiej jakości.

Dobry projekt to nie tylko właściwa ilość pokoi. Zastanawiając się nad budową domu jednorodzinnego, Klient często przychodzi do nas z indywidualnymi celami, które chciałby osiągnąć. Niektórzy myślą o obszernych garderobach, stylowo wykończonych oknach, kominku opalanym drewnem w salonie czy piecu do pizzy na zadaszonym tarasie. Innych interesują dodatkowe systemy cieplne, przewody komputerowe, telewizyjne lub wentylacyjne, nietypowe ogrzewanie, ciekawe detale architektury, ekskluzywne lub ekologiczne materiały. Na dom składa się wiele elementów. Niektóre z nich to dla jednych niepotrzebna rozrzutność, a dla drugich podstawa, bez której nie wyobrażają sobie wygodnego życia.

Zadaniem naszej firmy budowlanej z Gdańska jest zebranie wszystkich wymagań Klienta, ich wspólne przeanalizowanie, doradztwo oraz ich ukształtowanie w spójny, estetyczny dom. Zajmując się budową domu, trzeba przemyśleć wiele spraw już na początku, w czasie budowy stanu deweloperskiego, gdyż inaczej zmiany podczas wykończenia pod klucz mogą być trudne. 

Dobry projekt to dobra funkcjonalność, większy komfort na lata i niższa cena samej budowy. Oszczędzanie na projekcie to niestety wzrost ceny budowy. Najlepiej żeby koszt projektu i budowy był wyważony, bez przesady w żadną stronę.  Jak to osiągnać? Oferujemy usługę łączoną, zajmiemy się tym aby suma "koszt projektu" + "koszt budowy" była optymalna, żeby jeden składnik nie ucierpiał kosztem drugiego.

Po większą ilość informacji dotyczących optymalizacji kosztów budowy zapraszamy do sekcji finansowania.

 Kontakt

Informacje Adresowe

Armi sp. z o.o.
 •   ul. Szafranowa 35B,
       Gdańsk 80-298
 •   +48 501 781535 - Kazimierz Armiński
 •   +48 501 525096 - Lech Michalczyk
 •   biuro@armi.pl
 •   http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Zamów darmową wycenę w 7 dni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej