Start

Projekty Domów

Znalezienie dobrego projektu budowanego domu jednorodzinnego nie jest zadaniem łatwym. Dobór właściwych przestrzeni, wygodny układu pomieszczeń dopasowanie całość do działki i kierunków świata już na wstępie utrudnia wybór. Niestety sprawdzając te parametry widzisz tylko mały wierzchołek góry lodowej, a cały problem w doborze projekty nadal zostaje pod powierzchnią. Projekt powinien zawierać tez rozwiązania technologiczne dopasowane do aktualnych standardów budowanych, powinien ale często projekt typowy to przeróbka starych 20-sto 30-sto letnich rysunków. Projekt zrobiony 30 lat temu z rewelacyjną nowoczesną grafiką z najnowszych programów graficznych, niestety pozostaje projektem słabym technologicznie. Jest jak modelka na okładce magazynu – sama chciałaby wyglądać tak jak jej zdjęcie, czyli jest ładnie tylko nierealnie. Dobre rozwiązania technologiczne to oszczędność podczas budowy domu i dobra funkcyjność przez lata. Zatem czy wydanie większych pieniędzy na lepszy projekt to dobra inwestycja? Otóż… niekoniecznie… w końcu kto zagwarantuje że droższy projekt jest rzeczywiście lepszy technicznie? Można się oczywiście wyszkolić przeczytać masę literatury itp. ale powiedzmy sobie szczerze, nie po to szukasz ekspertów od projektów żeby wszytym zajmować się samemu. Zatem wyjściem z sytuacji jest zawarcie dobrej umowy – typu win-win.

W naszym wydaniu jest to realizacja projektu i budowy jednym kontraktem. Im lepiej uda nam się zoptymalizować projekt tym lepszą cenę będziemy w stanie zaproponować i tym samym jest większa szansa na nawiązanie współpracy. Co więcej budowa jest nadzorowana przez projektanta budynku więc ewentualne błędy związane z niedokładności dokumentacji lub jej niezrozumieniem po prostu nie występują. Różnica w cenie wykonania projektu zoptymalizowanego i dostosowano do technologii jest taka, że w efekcie projekt indywidualny robimy po prostu gratis – nam się opłaca, po prostu opłaca, nie stosować starych niedopasowanych rozwiązań w sytuacji gdy nowe technologie powodują że budowa jest o wiele prostsza. Tak jak opłacam nam się wysłać listy e-mailem a nie pocztą tradycyjną, czyli jest i szybciej, i taniej. I taką usługę możemy zaproponować w rejonie całego Gdańska, Gdyni – czyli samego Trójmiasta i okolic do ok 50km.

A zatem jak to wygląda:

- przeprowadzamy wywiad dotyczący zapotrzebowania na przestrzeń itp.

- uzgadniamy kwestie wyglądu budynku

- uzgadniamy ewentualne zmiany w technologii

I przygotowujemy w pełni zoptymalizowaną koncepcje wraz z wyceną budowy domu do stanu deweloperskiego. Czyli na zewnątrz dom jest całkiem wykończony a wewnątrz wygląda jak mieszkanie w stanie deweloperskim.  Podoba się – podpisujemy umowę i realizujemy; masz jeszcze wystarczający budżet i nowe pomysły - powiększamy lub dodajemy dodatkowe smaczki wizualne; za drogo – zmniejszamy i dopasowujemy do budżetu. W efekcie projekt jest dopasowany i do twoich wymagań i do zakładanego budżetu.

Dzięki naszej firmie budowalnej z Gdańska, działasz jak menedżer, który przygotowuje nowy projekt w firmie i uwzględnia wszystko a nie inwestujesz środków w przedsięwzięcie które może Cię niespodziewanie przerosnąć. W naszym kraju nadal popularne jest podejście „najpierw postawie stan surowy a później jakoś to będzie”. Otóż nie, domy takich ‘ekspertów’ widać gdzieniegdzie w mieście, stare szkielety nigdy nie wykończone i nigdy nie zamieszkałe stoją chyba na każdym osiedlu. Skoro masz wydać powyżej 100 tys. zł a często dużo więcej to dobrze wszystko zaplanuj, podejście ‘jakoś to będzie’ to już nie ten wiek i to nie te kwoty żeby kupić projekt zbyt kosztowny w realizacji.

Przekonaj się jak działamy prześlij nam swoje wymagania dotyczące budynku lub umów się na rozmowę. Albo prześlij projekt typowy nad którym właśnie myślisz, a my Ci go wycenimy razem z nasza adaptacją (bo adaptacja do naszej technologii się opłaca i nam i Tobie).

Kontakt

Informacje Adresowe

Armi sp. z o.o.
  •   ul. Szafranowa 35B,
         Gdańsk 80-298
  •   +48 501 781535 - Kazimierz Armiński
  •   +48 501 525096 - Lech Michalczyk
  •   biuro@armi.pl
  •   http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Zamów darmową wycenę w 7 dni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej