Start

Postęp budowy

Popularne powiedzenie mówi, że czas to pieniądz. Przywiązujemy do tego wagę. Oszczędzamy pieniądze oszczędzając czas naszych pracowników na zasadzie: ‘raz a dobrze’, a także optymalizujemy logistykę i zarządzanie. Dzięki sprawnie zaplanowanym pracom, a także szybkiemu i dokładnemu działaniu pracowników, nasze domy są szybko dostępne. Zakładając brak zdarzeń losowych, zachowując wysoką jakość, dom w stanie deweloperskim stawiamy w 4,5 miesiąca. To znaczy że zamiast mówić swoim znajomy że budujesz dom od razu zaprosisz ich na ‘parapetówkę’.

W trakcie budowy zapewniamy możliwość wejścia na budowę, wszystko aby Państwo czuli się komfortowo. Pokazujemy, tłumaczymy i opowiadamy o zastosowanych technologiach, a także o właściwymi i ekonomicznym korzystaniu z budynku.

Tak jak jest napisane w elemencie „finansowanie” postęp budowy jest powiązany z płatnościami. Dzięki temu na bieżąco widzą Państwo jaka praca jest wykonywana za poszczególne transze. Dzięki temu są Państwo spokojni że Państwa środki są dobrze spożytkowane, a my z kolei wykonując dobrą robotę nie mamy problemów z płatnościami.

Kontakt

Informacje Adresowe

Armi sp. z o.o.
  •   ul. Szafranowa 35B,
         Gdańsk 80-298
  •   +48 501 781535 - Kazimierz Armiński
  •   +48 501 525096 - Lech Michalczyk
  •   biuro@armi.pl
  •   http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Zamów darmową wycenę w 7 dni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej