Start

Formalności

Pozwolenia, zezwolenia, zaświadczenia, uzgodnienia, odbiory – wszelkich formalności w przypadku budowy domu – zarówno w Gdańsku czy w Gdyni, jak i innym mieście w Polsce, jest bardzo wiele. Każdego roku słyszymy o zmianach w prawie, jednakże ułatwień jak nie było, tak nie ma. Z natłokiem “papierologii” często trudno poradzić sobie samemu, tym bardziej, jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy do skompletowania, a także odpowiedniego wypełnienia wszelkich dokumentów. W przypadku współpracy z naszą firmą jedyne, co musisz wiedzieć, to fakt, iż wszystko załatwimy za Ciebie.

Umowa

Prosto, krótko, rzetelnie i konkretnie – to fundamentalne założenia naszych umów. Jako profesjonalna firma budowlana z Trójmiasta oferujemy wykonanie domu na zamówienie:

w określonym stanie (surowym otwartym lub zamkniętym, dom w stanie deweloperskim),

 • w dogodnej lokalizacji (teren Trójmiasta – Gdynia, Gdańsk, Sopot),
 • z określonych materiałów,
 • zgodnie z umówionym projektem/koncepcją,
 • w ustalonym terminie,
 • za dokładnie wyznaczoną cenę.

W skład umowy wchodzi całość prac - obsługa formalna oraz wykonanie, a także materiały. Jeśli źle policzymy ilość materiałów, "robocizny" - to my jesteśmy stratni. Nie podpisujemy umowy np. na wykonanie danej liczby metrów kwadratowych dachu, więc nie musisz sprawdzać czy cały dom będzie pokryty dachem, czy z przedstawionych materiałów wymurujemy wszystkie ściany.  Jako że przedmiotem umowy jest wykonanie dachu według rysunku, ściany zgodnie z rysunkiem itd, usługa ta jest przez nas realizowana, co można szybko i dokładnie sprawdzić bez konieczności sięgania po fachową literaturę.

Nie marnujemy energii na sztuczki i “kombinacje” z umowami. Wolimy skoncentrować się na optymalnym prowadzeniu budowy domu, aby móc uczciwie zaproponować dobrą cenę i dogodny termin realizacji.

Szukasz eksperckiej firmy budowlanej z Gdańska, która oferuje również budowę domu jednorodzinnego pod klucz? Sprawdź nas! Forma współpracy w tym zakresie jest ściśle związana z oczekiwanym standardem i doborem materiałów wykończeniowych.

Kontakt

Informacje Adresowe

Armi sp. z o.o.
 •   ul. Szafranowa 35B,
       Gdańsk 80-298
 •   +48 501 781535 - Kazimierz Armiński
 •   +48 501 525096 - Lech Michalczyk
 •   biuro@armi.pl
 •   http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Zamów darmową wycenę w 7 dni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej