Start

Finansowanie

Dobry produkt to nie zawsze ten na przecenie. Rzetelność i uczciwość w przypadku budowy/kupna domu jest najważniejsza. Aby pomóc Państwu z kwestiami finansowymi zastosowaliśmy następujące rozwiązania:

W pierwszej kolejności -jeśli już wydawać pieniądze to na coś potrzebnego. Wybudowanie każdego metra kwadratowego domu kosztuje, tak samo jak później jego utrzymanie i ogrzewanie wymaga kolejnych środków i czasu. Zatem dom powinien być maksymalnie zoptymalizowany funkcjonalnie, aby uzyskać największą wygodę i nie budować wielu niepotrzebnych metrów korytarza, sypialni większych od salonu itp. Z tego względu oferujemy unikalną usługę optymalizacji projektu pod względem funkcjonalnym, tak by budynek uzyskał najlepszy możliwy współczynnik "cena"/"wymagania funkcjonalne".

Po drugie, przy budowie całego domu proponowane przez nas ceny są w pewnym sensie cenami hurtowymi. Sumarycznie są tańsze niż poszczególne składowe"detaliczne" kupowane na rynku. Dzieje się tak dlatego, gdyż budując kilka domów jednocześnie uzyskujemy lepsze rabaty na materiały niż osoba budująca metodą gospodarczą, co przekłada się na korzystną, oferowaną przez nas cenę. Mimo, iż początkowo cena zebrana w jedną usługę budowy domu uwzględniając wszystko do stanu deweloperskiego może wydawać się wysoka, sumarycznie jest ona niższa niż rozbita na wiele półproduktów.

Po trzecie, budowa jest w formie "umowy o dzieło (więcej informacji w sekcji "formalności"), czyli koszt budowy jest stały i nie zmienia się w trakcie budowy. Sprzedaż przerwanej, niedokończonej budowy przed stanem deweloperskim jest bardzo trudna i często powoduje stratę nawet 30% kapitału. Z tego względu, mniejszym ryzykiem jest szybka budowa domu, objęta jednym kontraktem. Natomiast w razie ewentualnej zmiany sytuacji, można znacznie łatwiej sprzedać nieruchomość i do tego bez znacznej straty kapitału.

Po czwarte, aby zapewnić Państwu pełen komfort rozliczenia następują "z dołu", czyli po wykonaniu danego etapu pracy. W efekcie - wartość prac wykonanych na Państwa budynku jest większa niż wpłaconych środków, a zrówuje się dopiero w momencie zakończenia budowy.

Po piąte, pomagamy w kwestiach kredytowych, załatwiamy wszystkie dokumenty, zaświadczenia i pozwolenia dotyczące budynku, wymagane przez banki do zabezpieczenia kredytu na budowanej nieruchomości.

Po szóste, nasza usługa dopasowana jest do strategii dynamicznej. Szybka, terminowa budowa to możliwość rychłej przeprowadzki. W efekcie możesz sprawnie zmienić swoje miejsce zamieszkania i nie masz potrzeby utrzymywania dwóch nieruchomości. Jeśli budujesz dom sam, systemem gospodarczym trwa to zazwyczaj nie mniej niż 2 lata. Przez ten okres czasu spłacasz już kredyt na nowy dom, finansujesz budowę, ale wiąż jeszcze utrzymujesz dotychczasowe miejsce zamieszkania - nie możesz go sprzedać ani wynająć. Przy dynamicznym podejściu oszczędzasz środki finansowe oraz czas, gdyż możesz bardzo szybko zamieszkać w nowym domu.

Kontakt

Informacje Adresowe

Armi sp. z o.o.
  •   ul. Szafranowa 35B,
         Gdańsk 80-298
  •   +48 501 781535 - Kazimierz Armiński
  •   +48 501 525096 - Lech Michalczyk
  •   biuro@armi.pl
  •   http://armi.pl/
NIP: 5833247980,REGON: 367335911, Kapitał zakładowy 5.000,00zł, KRS: 0000679381, Sąd rejonowy Gdańsk-północ w Gdańsku, VII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Zamów darmową wycenę w 7 dni.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej